Скачать Електронна карта Львова 2004 Ukr v.1.0

Електронна карта Львова 2004 Ukr v.1.0


"Електронна бізнес-карта. Львів 2004" - це періодичне електронне видання, картографічна система нового покоління для персональних комп'ютерів і ноутбуків.

Дана програма - перше ліцензійне видання, що об'єднує в собі докладну сучасну карту Львова, виконану в загальноприйнятому дизайні популярних друкованих атласів, докладну базу даних підприємств і організацій Львова, а також унікальні фотографії видів міста.

Основні компоненти і можливості програми:

· Докладна високошвидкісна карта Львова з деталізацією до кожного будинку. Масштаб 1:15000

· Багаторівневе масштабування - від загального виду міста до наближення, що дозволяє бачити конфігурацію і номер будинку

· Пошукова система за районом, вулицею, поштовою адресою будинку


· Актуальна база даних понад 7000 підприємств і організацій Львова із зручним рубрикатором і пошуком за назвою, адресою, телефоном компанії та іншими даними


· Функціональне вікно "Навігатор", що полегшує орієнтування і пересування по карті

· Вимірювання відстаней по карті між будь-якою кількістю послідовно заданих пунктів

· Друк будь-якого фрагменту карти у вибраному масштабі

· Оновлений інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс програми

· Можливість вибору мови роботи програми: української або англійської. Обраною мовою відображаються всі елементи інтерфейсу, повідомлення, підказки, назви об'єктів бази даних (вулиці, райони тощо)

Размер: 996 Mb


или


загрузка...
Все ссылки на файлы, представлены исключительно для ознакомления и расположены не на нашем сервере. Все файлы лежат на сторонних серверах, к которым сайт не имеет никакого отношения. Наш сайт является лишь блогом, на котором пользователи выкладывают ссылки на эти файлы, которые доступны публично. После ознакомления Вы обязаны удалить скачанные файлы и приобрести легальную копию.

Мы будем рады, если вы поделитесь с друзьями новостью "Скачать Електронна карта Львова 2004 Ukr v.1.0"Просмотров: 1790 автор: JackPot 4-12-2011, 17:22 Комментарии (0)
Добавление комментария
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
 
Введите два слова, показанных на изображении:
Вопрос:
Сумма чисел 14+3
Ответ:*